Krótka historia

• Grudzień 1999 r. Wydział Matematyki i Fizyki oraz Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej zawierają porozumienie o wspólnym utworzeniu studiów Elektroniczne Przetwarzanie Informacji afiliowanych jako specjalność kierunku Kulturoznawstwo. Porozumienie podpisali prof. dr hab. Karol Musioł dziekan Wydziału Matematyki i Fizyki oraz prof. dr hab. Emil Orzechowski dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Po podpisaniu porozumienia komisja, której przewodniczyli prof. dr hab. Michał du Vall i prof. dr hab. Piotr Tworzewski zatwierdziła profil i program studiów opracowany przez prof. dr hab. Wiesława Lubaszewskiego. Kilka dni później Senat UJ podjął uchwałę o tworzeniu studiów EPI.
  • Październik 2003 r. Wydział Matematyki i Informatyki oraz Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej zawierają porozumienie o kontynuacji porozumienia z roku 1999. Porozumienie podpisali prof. dr hab. Marek Jarnicki dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki oraz prof. dr hab. Michał du Vall dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
  • Luty 2012 r. Rady Wydziału Matematyki i Informatyki oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej pojęły równoległe uchwały o wspólnym utworzeniu międzyobszarowego kierunku Elektroniczne Przetwarzanie Informacji.

Pierwsza siedziba - ul. Straszewskiego 27

Wejście