Współpraca

Na zajęciach z Elektronicznego Przetwarzania Informacji studenci mogą poznać ekspertów pracujących w firmach wywierających istotny wpływ na kształt Internetu oraz zapoznać się z narzędziami wykorzystywanymi do projektowania oraz realizacji innowacyjnych aplikacji internetowych.

Aktualnie współpracujemy z następującymi przedsiębiorcami:

  • Google - w ramach przedmiotu "E-marketing" prowadzonego przez jednego z pracowników firmy, studenci zapoznają się z metodami promowania stron internetowych w Internecie, zasadami optymalizacji stron pod kątem ich widoczności w wynikach wyszukiwania oraz najnowszych trendów marketingowych.
  • UXpin - w ramach przedmiotu "Interfejs Graficzny" studenci wykorzystują innowacyjną aplikację UXpin służącą do projektowania graficznego interfejsu użytkownika, stworzoną przez polski startup.
  • Base CRM - zajęcia z przedmiotu "Zaawansowane aplikacje internetowe" są sponsorowane przez Base. Program zajęć dotyczących projektowania i implementowania wysokiej jakości aplikacji internetowych z wykorzystaniem frameworku Ruby on Rails został opracowany we współpracy z tym przedsiębiorcą.
Base CRM UXPin
Koło Naukowe EPIcentrum Witajcie w realu
KLK Katedra Lingwistyki Komputerowej
Katedra Lingwistyki Komputerowej
Sekretariat pok. 3.216, III p.
ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
tel. (12) 664 56 67, (12) 664 58 48